MÖBLER / Möbler, övrigt / Serveringsvagn 6387249
nr 638 7249
Serveringsvagn
50-tal, längd: 70
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 maj 2010
kl 19:29:01
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
350 kr
450 kr